Referencie našich realitných agentov

Ing. Miroslav Kollár

0903 611 922
miroslav.kollar@re-max.sk


Plynulé sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti

Ďakujeme realitnej kancelárii RE/MAX Duo za bezproblémové a plynulé sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam pre ich profesionálny prístup, komunikáciu a kvalitu práce. Konkrétne ďakujeme pánovi Miroslavovi Kollárovi.

Eliášovi

Seriózny prístup a profesionalita

Od nášho záujmu o kúpu pozemku až po realizáciu kúpy a všetkých náležitostí sme sa stretli s ústretovosťou a profesionálnym prístupom Ing. Miroslava Kollára. To nás presvedčilo, aby sme cez RE/MAX realizovali aj prenájom bytu, ktorý nám už pomáhal sprostredkovať Ing. Peter Kollár. Stretli sme sa znovu so serióznym prístupom a profesionalitou.

I. a J. L.
kúpa stavebného pozemku

Profesionálna práca

Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu pofesionálnu prácu s ktorou som bola veľmi spokojná a určite Vašu spoločnosť budem odporúčať ďalej. Ďakujem.

Marcela Mikitová
kúpa stavebného pozemku v Prešove

Aj nabudúce oslovíme Vás

S Vašimi službami pri kúpe pozemku sme boli nadmieru spokojni. V blízkej budúcnosti budeme rozmýšľať o kúpe ďalšej parcely. Ešte raz veľká vďaka.

Kaščák a Murcková
kúpa stavebného pozemku

Perfektná a korektná spolupráca

Ďakujem za perfektnú a korektnú spoluprácu pri kúpe oboch pozemkov vo Veľkom Šariši. Na základe mojich osobných skúseností v prípade ďalších operácií v tomto odbore rád využijem Vaše služby a v prípade potrieb môjho okolia ich aj rád doporučím. Ďakujem za spoluprácu, želám veľa dobrých klientov a osobne veľa pevného zdravia.

Ing. Stanislav Mráz
kúpa stavebného pozemku Veľký Šariš

Určite sa na Vás opäť obrátime

S Vašimi službami a prístupom pri predaji nášho pozemku sme boli spokojní. V prípade výskytu podobnej obchodnej príležitosti sa na Vás v budúcnosti radi opäť obrátime.

Šomský
predaj stavebného pozemku Veľký Šariš

Profesionalita a ochota pomôcť

Chceme Vám spolu s manželkou zo srdca poďakovať za všetko, čo ste pre nás pri predaji parcely urobili, nesmierne si to vážime, zároveň si uvedomujeme koľko úsilia ste museli vynaložiť pri tomto predaji. Preukázali ste nám svoju profesionalitu a ochotu pomôcť, ešte raz veľká vďaka. Nech sa Vám darí v osobnom aj profesionálnom živote, pevné zdravie.

manželia Patrik a Mária
kúpa a následný predaj stavebného pozemku Ľubotice

Korektné jednanie realitného makléra

Chcel by som vyjadriť aspoň zopár slov ako spätnú väzbu na Váš servis. V prvom rade chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s profesionálnym prístupom a korektným jednaním. Celkový dobrý dojem z prvého stretnutia a následného jednania ešte umocnil fakt, že sám ste obyvateľom danej lokality a teda presne viete čo ponúkate. Samotný proces predaja a kúpy prebehol hladko a k maximálnej spokojnosti. Na moje zvedavé otázky ste odpovedali ochotne. Chcem Vám už len veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a dobrý obchod. Prajem veľa úspechov vo Vašej práci 🙂

P. Melkovič
kúpa stavebného pozemku Fintice

Kúpa problematického pozemku bez problémov

Cez firmu RE/MAX Duo pána Miroslava Kollára sme kupovali pozemok pre výstavbu domu v obci blízko Prešova. Majiteľmi pozemku boli známi aj neznámi vlastníci, čo sťažovalo jednanie pre dohodnutie konečnej ceny. Napriek tomu pán Kollár dokázal rýchlo reagovať, navrhovať a predkladať rôzne riešenia. Vďaka tomu sa nakoniec podarilo obchod zrealizovať.
Následné vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy, premeranie pozemku geodetom, zápis do listu vlastníctva prebehlo pod taktovkou pána Kollára presne podľa termínov, ktoré sme si vzájomne dohodli. O všetkom sme boli vždy telefonicky informovaní dopredu. Služby tejto firmy preto radi využijeme aj v budúcnosti.

Marek a Dušana
kúpa stavebného pozemku Fintice

Skutočne rýchly predaj bytu

Pána Ing. Miroslava Kollára a realitnú kanceláriu RE/MAX Duo môžem každému len odporučiť. Po skúsenostiach s dvoma predchádzajúcimi RK, ktoré boli pochybné a pasívne, mám veľmi dobrú skúsenosť. S predajom bytu som bola spokojná. Profesionálne sa postaral o celý priebeh predaja od náberu bytu až po jeho odovzdanie novému vlastníkovi a to v krátkom čase (do troch mesiacov). V budúcnosti sa na Vás určite radi obrátime.

Mgr. Marika Hrehová
predaj 1 izbového bytu

Zodpovedný úprístup aj odborné poradenstvo

Ing. Kollár z Realitnej kancelárie RE/MAX Duo nám predával pozemok v Ľuboticiach. S jeho jednaním, zodpovedným prístupom a odborným poradenstvom sme boli veľmi spokojní. Keďže náš pozemok bol celý zarastený trávou, milo nás prekvapilo, že pán Kollár nám ho dal vykosiť, dokonca prizval aj geodeta na presné vymeranie pozemku. Samotný predaj prebehol rýchlo a bez zbytočných komplikácií, čo bolo dôvodom prečo sme sa na pána Kollára obrátili aj po istom čase, keď sme plánovali kúpu inej nehnuteľnosti. Takého realitného makléra by som určite odporučila aj ďalším.

Zuzana Salokyová s rodinou
predaj stavebného pozemku Ľubotice

Neoceniteľné odborné skúsenosti

Pri kúpe pozemku na Cemjate som bola veľmi spokojná s realitným maklérom Ing. M. Kollárom a jeho flexibilným a pekným prístupom k jeho práci a celkove ku kupujúcemu. Je to človek kľudný, zodpovedný a spoľahlivý. Pekne sa s nim spolupracuje. Odporúčam aj ostatným zveriť kúpu alebo predaj nehnuteľnosti do jeho rúk, pretože disponuje odbornými skúsenosťami v tejto oblasti.

Mária Pavlíková
kúpa chaty Cemjata

Rýchly a kompletný kúpno-predajný servis

Radi by sme sa poďakovali spoločnosti RE/MAX Duo a pánovi Ing. Miroslavovi Kollárovi za vynikajúcu spoluprácu pri kúpe našej nehnuteľnosti. Spoločnosť je zorganizovaná na veľmi profesionálnej úrovni. Pri kúpe našej nehnuteľnosti nám bol zabezpečený rýchly a kompletný kúpno-predajný servis. Preto odporúčame využiť služby, ktoré ponúka táto kancelária. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme veľa úspechov.

Ing. Jozef Ferko
kúpa 2 izbového bytu

Úprimnosť nadovšetko

Kúpu, hľadanie pozemku som realizoval cca 2 roky cez rôzne súkromne osoby až po realitné kancelárie. Zo súkromnou osobou bolo ťažko sa dohodnúť, bolo to na dlhé lakte a nakoniec po únavných zisťovaniach až u starostov obce, vyšlo najavo, že na danom pozemku bol nejaký problém.Keď som to nakoniec vzdal a riešil to cez realitnú kanceláriu, vždy to boli nejakí mladí chlapci, ktorí mi nasľubovali všetko možné a po zistení skutočnosti to bolo úplne inak.
Nakoniec som oslovil REMAX, pána Ing. Miroslava Kollára, ktorý mi hneď, ochotne a hlavne ÚPRIMNE porozprával všetko o danom pozemku. Keďže si úprimnosť veľmi vážim, nemal som dôvod si už nič o pozemku overovať. Bol veľmi ochotný, promptne sa to všetko vyriešilo a pozemok po 2 rokoch hľadania bol behom pár dní môj. Najviac sa mi páčilo to, že nemusel som behať po úradoch a robiť vklady do katastra. Všetko to urobili za mňa.

Martin Beňo
kúpa stavebného pozemku Fintice

Vyriešil aj nečakané problémy

S pánom Ing. Miroslavom Kollárom sme riešili kúpu pozemku v Kanaši, nakoľko umiestnenie nehnuteľnosti a vzťahy predošlého majiteľa pozemku so susedmi boli dosť komplikované, na kupovaný pozemok sa vzťahovali určité špecifické problémy, o ktorých všetkých p. Kollár nevedel a preto sme boli zo začiatku uvedení do omylu. Samozrejme p. Kollár sa ihneď snažil všetky problémy vyriešiť a nakoniec sa nám podarilo doriešiť to k celkovej spokojnosti. Komunikácia s p. Kollárom bola bezproblémová, stojí si za svojim slovom a osobne som už zopár známym odporučil jeho služby. Určite odporúčam.

Richard Malinovský
kúpa stavebného pozemku Kanaš

Kompletný servis pri kúpe nehnuteľnosti

V minulosti sme s pánom Ing. Kollárom a jeho spoločnosťou RE/MAX Duo riešili naše bytovo-obchodné záležitosti, ktoré boli ukončené obojstranne veľmi pozitívne. Prístup, komunikácia, ako aj kompletný servis hodnotím veľmi dobre! Verím, že aj v budúcnosti sa s pánom Kollárom určite stretneme pri riešení ďalších otázok týkajúcich sa predaja či kúpi nehnuteľnosti. Spoluprácu určite odporúčam!

Peter Polanecký
predaj 2 izbového bytu Košice

Skutočný záujem o klienta

Skúsenosť s realitnou kanceláriou RE/MAX Duo hodnotím veľmi pozitívne. Oceňujem predovšetkým skutočný záujem o klienta, ústretovosť, dodržiavanie termínov, bezproblémovú komunikácia, výbornú informovanosť, jednoducho istotu, že vec je v dobrých rukách a všetko dobre dopadne. Ešte raz ďakujem za vašu prácu. Prajem veľa úspechov.

MUDr. Patrik Hrbatý
kúpa stavebného pozemku Kanaš

Absolútna spokojnosť

Spolupráca pri predaji mojej nehnuteľnosti bola veľmi dobrá. Pripomienky predávajúceho a kupujúceho boli profesionálne zapracované do zmlúv. Preto aj v budúcnosti chcem spolupracovať s Ing. Kollárom.

Ing. František Oľha
predaj časti polyfunkčnej budovy

Profesionálne jednanie

S prácou pána Ing. Kollára sme boli pri kúpe stavebného pozemku veľmi spokojní. Oceňujeme profesionálny prístup, flexibilitu a seriózne jednanie.

Ing. Gabriel Neupauer s manželkou
kúpa stavebného pozemku Ľubotice

Prenájom nehnuteľnosti rýchlo a hladko

Realitnú kanceláriu, konkrétne pána Ing. Miroslava Kollára, sme oslovili, pretože sme nemali žiadne skúsenosti s prenájmom nehnuteľnosti. Pán Ing. Kollár poradil a pomohol pripraviť všetko potrebné tak, aby celý proces prebehol rýchlo a hladko. Trpezlivo vysvetľoval a odpovedal na naše otázky a promptne zapracoval do zmluvy naše požiadavky a pripomienky, dokonca zabezpečil pomoc aj pri príprave nehnuteľnosti (vysťahovanie starého nábytku), za čo mu patrí naše poďakovanie.Ak budeme potrebovať riešiť či už prenájom alebo predaj či kúpu nehnuteľnosti, určite sa opäť obrátime na pána Ing. Kollára, pretože sme boli spokojní. Ďakujeme.

Ing. Iveta Mariničová
prenájom 4 izbového bytu

 

Ing. Peter Kollár

0917 449 563
peter.kollar@re-max.sk


Maximálna spokojnosť, rýchle jednanie

Maximálna spokojnosť, rýchle jednanie a vybavenie predaja nehnuteľnosti. Ochota prispôsobiť sa situácii a potrebám klienta. Odporúčame.

Miloš Gombár s manželkou
predaj 2,5 izbového bytu

Odborne zdatný maklér

Chceme sa úprimne poďakovať za poskytnuté služby pri kúpe bytu prostredníctvom spoločnosti RE/MAX Duo. Spomínanú spoločnosť zastupoval mladý, vysoko inteligentný a odborne zdatný maklér Ing. Peter Kollár, ktorý zabezpečil s vysokou profesionalitou všetko, od obhliadky bytu, vyhotovenia zmlúv, vkladu do katastra nehnuteľnosti až po odovzdanie bytu do užívania. To všetko v krátkom čase, bez stresov .Vysoko oceňujeme nie len jeho profesionálny, ale aj ľudský prístup. Slovensko môže byť hrdé na mladých ľudí typu pána Ing. Petra Kollára. Prajeme Ing. Kollárovi veľa pracovných a osobných úspechov a vrele odporúčame záujemcom o kúpu a predaj nehnuteľnosti využiť služby tejto spoločnosti. Ešte raz prijmite naše úprimne poďakovanie.

M. Burdeláková a K. Železníková
kúpa 4 izbového bytu

Profesionálny prístup a široké portfólio

Realitná kancelária RE/MAX Duo mi bola odporúčaná a po prvom stretnutí s pánom Kollárom sa mi potvrdilo, že máte profesionálny prístup a široké portfólio. Konkrétne s pánom Kollárom sme si nastavili presné podmienky prenájmu môjho bytu v Prešove, určili časový horizont a boli v aktívnom kontakte. Vzájomná komunikácia bola na úrovni a boli mi zodpovedané všetky otázky vrátane pomoci pri prepisoch plynu a elektriny. Túto spoluprácu hodnotím ako výbornú, profesionálnu a po tejto pozitívnej skúsenosti sa na Vás a pán Kollára veľmi rád obrátim aj v budúcnosti.

Peter Dolíhal
prenajímateľ 3 izbového bytu

Veľmi profesionálna komunikácia

Pán Ing. Kollár nám pomohol nájsť 3,5 izbový byt,ktorý spĺňal naše očakávania. Počas celej doby našej spolupráce kládol dôraz na naše požiadavky a mal veľmi profesionálnu komunikáciu. Poskytol nám podporu a poradenstvo počnúc výberom vhodnej lokality až po prepis nehnuteľnosti. Ďakujeme za spoluprácu a odporúčame Vás.

Manželia Tomkovci
kúpa 3 izbového bytu

Vyvážený prístup k predávajúcim i kupujúcim

S pánom Ing. Petrom Kollárom, sme spolupracovali pri kúpe rodinného domu v Prešove. Po predošlých negatívnych skúsenostiach s realitnými kanceláriami vieme oceniť maximálne profesionálny prístup v celom procese kúpy nehnuteľnosti. Ponúkanú nehnuteľnosť detailne poznal, uspokojivo vedel odpovedať na všetky naše otázky. Sprevádzal nás celým procesom a mali sme pocit, že má vyvážený prístup ku predávajúcemu tak isto ako k nám kupujúcim. Ochotne hľadal kompromisy pri príprave kúpno-predajnej zmluvy. Celý proces vďaka nemu prebehol hladko a realitnú kanceláriu RE/MAX Duo môžeme len odporúčať. Naša vďaka patrí pánovi Ing, Kollárovi.

Martina Ovšáková s rodinou
kúpa rodinného domu

Užitočné rady pri predaji nehnuteľnosti

Vážený pán Ing. Peter Kollár, ďakujem Vám za Vašu prácu pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Vašu činnosť hodnotím ako vysoko profesionálnu od samotného začiatku sprostredkovania predaja, s poskytnutím užitočných rád, až po jeho konečné zrealizovanie, s vyriešením všetkých detailov. Ak budem v budúcnosti opäť potrebovať služby realitnej kancelárie, tak sa na Vás určite obrátim, eventuálne Vás budem odporúčať mojim známym (čo sa už aj stalo). Želám Vám veľa pracovných úspechov a osobnej pohody.

MUDr. Bača
predaj rodinného domu

Zodpovedný spôsob práce

Ing. Petra Kollára odlišuje od ostatných realitných maklérov jeho prístup na vysokej profesionálnej úrovni, príjemné vystupovanie a zodpovedný spôsob práce. Zverili sme mu do rúk kúpu 3 izbového bytu a predaj nášho 2 izbového bytu. Spoluprácu s Ing. Petrom Kollárom hodnotíme ako vynikajúcu, bol vždy dochvíľny, ústretový, vzniknuté problémy riešil okamžite a konštruktívne. Touto cestou vyjadrujeme vďaku a spokojnosť. Želáme veľa spokojných klientov!

PaedDr. Erika Kofritová, PhD.
predaj 2 izbového bytu a kúpa 3 izbového bytu

Mladý a šikovný realitný maklér

Chcem sa poďakovať za spoluprácu realitnej kancelárii RE/MAX Duo, hlavne Ing. Petrovi Kollárovi za príjemnú spoluprácu a pomoc pri kúpe bytu. Je to mladý, šikovný realitný maklér. Naša spolupráca bola veľmi príjemná, veľmi dobrá komunikácia, vždy ma ihneď informoval o každej novej skutočnosti, všetko zariadil a zabezpečil tak, ako to bolo v zmluve, všetko mi vysvetlil a poradil, každý problém hneď vyriešil. Som maximálne spokojná so spoluprácou celej realitnej kancelárie, vrele ju každému odporúčam. Prajem Vám veľa pracovných úspechov.

Zdenka s rodinou
kúpa 2 izbového bytu a jeho prenájom

Marcel a Monika Marcel a Monika

Vysnívaný byt už za jeden týždeň

Hľadali sme intenzívne byt od marca do novembra 2014, oslovili sme viacero realitných kancelárií – hlavne veľa známych, ktorí nám zháňali byt podľa našich predstáv. Odhovárali nás, že máme vysoké požiadavky na byt a mali by sme z niečoho upustiť. No hlavne sme museli realitných maklérov neustále kontaktovať my, či majú niečo nové v ponuke.
Už máme svoj byt, a to vďaka pánovi Ing. Petrovi Kollárovi, ktorému sme veľmi vďační. Asi týždeň po kontaktovaní sa s pánom Kollárom nám našiel byt presne podľa našich predstáv. Zariadil komplet všetky náležitosti ohľadom kúpy bytu a my sme už po mesiaci držali kľúče od nového bytu v rukách. Vždy promptne reagoval na naše telefonáty a e-maily, a to nielen čo sa týkalo priamo kúpy bytu, ale pomohol nám aj s rýchlym vybavením úveru, katastra alebo stavebným povolením.
S pánom Kollárom sme veľmi spokojní a určite ho budeme odporúčať svojim známym. V budúcnosti, ak by sme ešte riešili kúpu, prípadne predaj nehnuteľnosti, obrátime sa hneď naňho. Ešte raz veľká vďaka.

Človek, na ktorého sa dá spoľahnúť

Chceme sa poďakovať Ing. Petrovi Kollárovi za jeho profesionálny prístup pri realizácii prenájmu nebytových priestorov pre našu spoločnosť. V našich podnikateľských začiatkoch, bol práve pán Kollár človek, na ktorého sa dalo najviac spoľahnúť a ktorý na nás pôsobil najviac profesionálne. Je vždy ochotný riešiť vzniknuté problémy, reaguje promptne a s úmyslom vyhovieť požiadavkám zúčastnených strán. V prípade, že budeme v budúcnosti opäť potrebovať služby realitného makléra, určite sa rozhodneme pre pána Kollára a spoločnosť RE/MAX Duo. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ing. Marek Tomáško
nájomca obchodného priestoru

Bezproblémová spolupráca

Pána Ing. Petra Kollára a realitnú kanceláriu RE/MAX Duo môžem každému len odporučiť. S predajom bytu som bol maximálne spokojný. Profesionálne sa postaral o celý priebeh predaja od náberu bytu až po jeho odovzdanie novému vlastníkovi. V budúcnosti sa na Vás určite radi obrátime.

Mgr. František Slovák
predaj 2 izbového bytu

Trpezlivosť a profesionálny prístup

So spoluprácou s pánom inžinierom Petrom Kollárom sme boli nadmieru spokojní. Váš profesionálny prístup, podrobné vysvetlenia, trpezlivosť a hlavne komunikácia s nami ( laikmi ) by som chcela touto cestou vyzdvihnúť. Odporúčame ho všetkým, ktorí si hľadajú podnájom alebo chcú predať svoju nehnuteľnosť. Tento príjemný mladý muž Vám určite dobre poradí a preberie s vami všetko krok za krokom. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Dominika Trošanová
nájomca 2 izbového bytu

Spoľahlivosť, presnosť a jednanie na rovinu

Spolupracovať s Ing Petrom Kollárom bolo SUPER. Je to mladý, šikovný chalan, na ktorom je vidieť, že to čo robí ,tak to aj vie. Je spoľahlivý, presný, o všetkom ma vopred informoval, nič nezatajil, jednal so mnou na rovinu. To sa mi na ňom páčilo. Určite ho ešte v blízkej dobe budem kontaktovať a odporúčam ho všetkým, ktorí chcú kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť.

Katarína Zahuráková
prenajímateľ 2 izbového bytu

Človek na svojom mieste

Rádi bychom vyjádřili mimořádnou spokojenost s nabízenými službami, ochotou a vstřícností pana Kollára v období příprav a samotné realizace prodeje domu. Komunikace byla vždy maximálně flexibilní a příjemná. Absolutně člověk na svém místě s maximum znalostí. Příjemné vystupování.Jeho jednání s náma bylo vždy korektní a byl nám k dispozici ve všech věcech souvisejícími s prodejem naší nemovitosti kterýkoliv den v týdnu a v každou denní dobu.

Silvia Daněková
predaj rodinného domu

Bezproblémový priebeh predaja bytu

Chcela by som odporučiť realitného makléra Petra Kollára z dôvodu, že jeho práca s klientom je na vysoko profesionálnej úrovni. Je to hlavne o spolupráci s klientom, o zabezpečení jeho aktuálnych požiadaviek a uspokojení potrieb kúpy a predaja. Nasleduje práca s nehnuteľnosťou – ponúkanie nehnuteľnosti, obhliadky až po uzavretie obchodu. Na základe mojej skúsenosti s predajom nehnuteľnosti – bytu, poskytuje realitný maklér kvalitné služby od začiatku predaja až po uzatvorenie kúpno predajnej zmluvy. Ešte raz by som sa chcela poďakovať za celý priebeh predaja. Veľmi pekne ďakujem a všetkým odporúčam služby realitného makléra Petra Kollára.

Ľubica Gecziková
predaj 4 izbového bytu

Spolupráca na jednotku

Spoluprácu s Ing. Petrom Kollárom hodnotím veľmi pozitívne. Musím vyzdvihnúť jeho profesionálne jednanie a spoľahlivosť. O celom postupe prevodu nehnuteľnosti ma priebežne informoval, čo v mojom prípade, keďže s kúpou nehnuteľnosti som doteraz skúsenosti nemala, znamenalo väčšie pohodlie a hlavne pocit istoty. V prípade potreby využitia realitných služieb v budúcnosti sa na Ing. Petra Kollára určite obrátim.

Mária Legdanová
kúpa 1 izbového bytu

Ďakujem za Vašu perfektnú prácu

Realitný maklér, pán Peter Kollár je síce mladý muž, ale vo svojej práci je jednička. Je spoľahlivý, dodrží dohodnutý termín a informuje Vás včas ohľadom všetkého dôležitého pre Vás. Na stupni kvality jeho práce od 1-10 ho hodnotím 10. Veľmi dobre sa mi s ním jednalo. Ďakujem pán Kollár za Vašu perfektnú prácu. V prípade, že ešte niekedy budem potrebovať službu realitnej kancelárie, určite Vás budem kontaktovať.

Marta Ujlakyová
nájomca garzónky

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu

Týmto sa chceme poďakovať Ing. Petrovi Kollárovi, pracovníkovi realitnej kancelárie REMAX, za jeho profesionálny prístup, ktorý prejavil v priebehu vzájomnej 3-mesačnej spolupráce pri vysporiadaní našej nehnuteľnosti. Vždy nás informoval o svojich obchodných aktivitách súvisiacich s predajom nášho bytu, iniciatívne pristupoval k naším požiadavkám, operatívne reagoval na nové situácie a svojím vystupovaním veľmi dobre reprezentoval seba a svoju firmu, čím sa odlišoval od pracovníkov niektorých iných realitných spoločností. Tešíme sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Mgr. Róbert Letkovský a Mária Letkovská
prenajímatelia 2 izbového bytu

 

Ing. Vladimír Marťák

0908 316 624
vladimir.martak@re-max.sk


Profesionálny prístup

Bola som veľmi spokojná s Vašim profesionálnym prístupom v celom priebehu obchodu. Pán Marťák vyriešiť moju kúpu bytu bez problémov a zohľadnil pritom všetky moje požiadavky. Určite aj v budúcnosti rada využijem Vaše služby. Ďakujem.

Oľga K.
kúpa 2 izbového bytu

Spokojnosť so službami

Ďakujem za služby, s ktorými som bola spokojná a určite pri predaji nehnuteľnosti alebo pozemku Vás budem kontaktovať.

Oľga Saloky
predaj 2 izbového bytu

Perfektné sprostredkovanie kúpy bytu

Chcem poďakovať za perfektné sprostredkovanie kúpy bytu a za všestranne dokonalé služby. V prípade, že by som v budúcnosti kupovala byt alebo inú nehnuteľnosť, iste sa obrátim na Vás.

Andrea Martinovičová Korkobcová
kúpa 3 izbového bytu

Spoľahlivá spolupráca

Ďakujem za Vašu spoľahlivú spoluprácu. Nech sa Vám darí!

Danica Gajdošová
predaj 3 izbového bytu

Rýchly a profesionálny prístup

Ešte raz ďakujem za rýchly a profesionálny prístup pri kúpe pozemku v Brutovciach.

Juraj Kálmán
kúpa pozemku v Brutovciach, okr. Levoča

Profesionálny prístup pri kúpe pozemku

Ďakujem za Váš profesionálny prístup pri kúpe pozemku.

Ľubomír Marcinek
kúpa stavebného pozemku

Príkladné zabezpečenie kúpy nehnuteľnosti

Dovoľte mi zablahoželať Vám k získaniu "certifikovaný partner 2. stupňa" a popriať veľa pracovných úspechov. Zároveň síce s určitým časovým odstupom, ale o to úprimnejšie Vám ďakujem za Váš profesionálny prístup pri zabezpečení kúpy nehnuteľnosti a príkladné zabezpečenie celej transakcie. Verím, že ku obojstrannej spokojnosti.

Rudolf Vall
kúpa 1 izbového bytu

Promtný prístup pri predaji bytu

Ďakujeme Vám za profesionálny a promtný prístup pri predaji bytu. Pri osobných jednaniach s Vami, sme nadobudli dôveru a presvedčenie v spoluprácu do budúcnosti.

Anna a Dávid Zozuľákovci
predaj 1 izbového bytu

 

 

Ocenenia realitnej kancelárie 2016

 

Realitný agent Prešov - realityRealitný agent Prešov - realityRealitný agent Prešov - realityRealitný agent Prešov - reality

 

Ocenenia realitnej kancelárie 2015

 

Realitný agent Prešov - reality, predaj bytu, domy, pozemkyRealitný agent Prešov - realitný maklérRealitný agent Prešov - realitný maklérRealitný agent Prešov - realitný maklérRealitný agent Prešov - realitná kancelária RE/MAX DuoRealitný agent Prešov - predaj nehnuteľností, domy, byty

 

Ocenenia realitnej kancelárie 2014

 

Realitný agent Prešov - realityRealitný agent Prešov - realityRealitný agent Prešov - reality